top of page
01cd64af771bc05e48dab6ed24ecc5a293142914

 ? אפשר להציע לך עמית לדרך  

Untitled-1.png

רגע אחרי שחרור? אפשר להציע לך עמית לדרך? כזה  שילווה אותך בדרך להגשמת המטרות שלך? נגיד.. דיור, השתלבות בתעסוקה, השלמת השכלה, רכישת מקצוע, מימוש זכויות... מה עוד? ממ.. השכלה גבוהה, השכלה מקצועית, התנהלות כלכלית, ליווי אישי וקבוצתי, מעורבות חברתית... והאמת עוד המון, בתכלס הכל תלוי בך. 
    תוכנית הדגל שלנו היא עמית מלווה, אנחנו נצמיד לך משהו בוגר שמאד רוצה לעזור לסייע ומוכן ללוות אותך ולעזור לך לחשוב ולהסתדר. בנוסף לעמית המלווה משתתפים המצטרפים לתכנית במפגשים קבוצתיים שהם בעצם סוג של
 אקסלרטור [=תוכנית האצה, מאיץ, כמו שעושים לסטרטפיסטים]  במסגרתה מקבליםן המשתתפים המון כלים מעשיים שיבטיחו לסייע להם להתקדם בחיים.. 

group activity4.jpg

''עמית לדרך זה מכרה זהב בשבילי ובשביל צעירים נוספים כמוני, אני מרגיש כמו עמוד שהרוח מנסה להפיל אבל עמית לדרך תופסת אותי מכל הכיוונים ונותנת תחושה שיש לך גב!''

תוכנית הדגל - עמית לדרך

Anchor 1

זה אומר שאת/ה מקבל ליווי אישי  עם מנטור (מבוגר מתנדב שהכשרנו אותו במיוחד לטובתך, בעל/ת ניסיון חיים שנמצא/ה מתאים/ה וראוי/ה ללוות תהליך אישי ומעמיק).

את/ה והמנטור/ית תפגשו באופן קבוע אחת לשבוע במשך שנה שלמה. במפגשים תייצרו מרחב בטוח להתייעצות, תמיכה, רכישת כלים. 
איך? ביחד תבנו תוכנית אישית, בה תסמנו מטרות ותקבעו יעדים בנושאים שונים ומגוונים כמו; מה ללמוד ומתי?, בניית תקציב אישי ואיך מתנהלים כלכלית? איך לבחור מקצוע? אילו מיומנויות אני צריך לרכוש כדי להצליח? וכו'. 

 
[להמשך קריאה...]

Untitled-3.jpg

קבוצה וקהילה

להשתייך אליה, משפחה ובית שתמיד יהיה שם לצידך. אנחנו מאמינים בלהיות חלק מקבוצה, לפגוש ולהיפגש עם אנשים חדשים ומגוונים, מתרבויות שונות ומקומות שונים. המפגש עם חברה נוספים ומנטורים/יות שונים יעניקו לך הזדמנות להכיר את עצמך הרבה יותר לעומק, לאורך ולרוחב. להיות חלק מקבוצה ולהיפגש לסדנאות, אירועים מיוחדים וכנסים לאורך הדרך. 

Anchor 5
group activity 2.jpg

סדנאות לחיים!

לחיות את החיים זו אמנות, ואנחנו מאמינים שכדי לחיות אותם טוב צריך לקחת אחריות במגוון של תחומים. את התהליך השנתי שלך אנחנו תומכים בכיתות אומן, סדנאות בנושאים מגוונים באמנות החיים, סדנאות תומכות אשר יעניקו לך כלים בנושאים כמו קבלת החלטות, יחסים וזוגיות, ייעוץ פיננסי, הכנה לעולם העבודה, בחירת לימודים. למה אומן? בגלל המרצים והאנשים שלנו.  

WhatsApp Image 2020-10-25 at 14.44.05 (4

חבר כמו אח! 

עמית לדרך לא נגמר במנטור/ית וסדנאות, אנחנו יודעים ויש לנו כלים ו״קשרים״ שיסייעו לכם לממש את התכניות שלכם ולהגשים את המטרות שתציבו לעצמכם. לדוגמא; יש לנו קבוצה גדולה של מעסיקים ששמחים לתת עדיפות וצ׳אנס למשוחררים שלנו, יש לנו גם שותפויות עם מוסדות להשכלה גבוהה והכשרות מקצועיות, קרן מלגות, סיוע במיצוי זכויות ועוד תוכניות רבות. אנחנו עושים זאת באהבה גדולה! כי אנחנו  משפחה, ואנחנו באמת אוהבים אותך! 

IMG_20191128_203459_1.jpg

התנדבות ומעורבות חברתית 

אתם לא רק מקבלים, אתם גם נותנים
אנחנו מארמינים שכדי לקבל צריך גם לתת, ולכן כל מי שמשתתף בתכנית לוקח  חלק פעיל בתרומה לקהילה.  כי לכולנו – גם לכם יש אחריות ליצירת חברה בריאה ומאפשרת.  בקיצור לקבל זה גם לתת. 

Anchor 3

תוכנית Startline

תכנית Startline מספקת הזדמנות ייחודית לצעירים מוכשרים המגיעים מרקע של היעדר תמיכה ומשאבים לפתח קריירה ולהשתלב כמתכנתים בתעשיית ההייטק.

התוכנית מאתרת צעירים בעלי פוטנציאל גבוה ויכולת התמדה ויוצרת עבורם מסגרת לימודי תכנות מואצת ("בוטקמפ")המותאמת לצרכיהם, בשיתוף פעולה עם גורמים מובילים בעולם ההייטק הישראלי.


התוכנית מספקת מענה מקצועי-אקדמי, רגשי וסוציאלי, ומסייעת להשיג את דריסת הרגל הראשונה בתפקיד.
בנוסף, התוכנית שמה דגש מיוחד על הליווי המאוחר של הצעירים גם במהלך העסקתם.


מטרתנו היא לתת לצעירים מעטפת אינטגרטיבית תומכת שהינה הכרחית להשתלבותם המוצלחת במקום העבודה.

logo-01.png
Anchor 2

ארגון הבוגרים

ארגון הבוגרים - תוכנית המשך
כשתסיים/י את תוכנית הליווי השנתית שלנו, אנחנו נציע לך להצטרף לארגון הבוגרים של העמותה המהווה "בית מייעץ" וקהילת פעילים שמעבירה הלאה את המהות של העשייה שלנו- תמיד יש הזדמנות לעשות טוב, תמיד יש הזדמנות להיות טובים יותר. 
ארגון הבוגרים הוא העורף שלך אחרי התוכנית השנתית. אנחנו ממשיכים לצעוד איתך וללוות אותך בהמשך דרכך להשתלבות מיטבית בתעסוקה ובמסלולי הלימוד השונים ובכל חלום שתבחר לנכון. 
לבוגרים מוצעת השתתפות בכנסים מקצועיים, מפגשי ייעוץ ואירועים חברתיים וכן, ממשיכה לעמוד לרשותם מעטפת ארגונית המסייעת ברישות חברתי, תיווך למענים קונקרטיים והכוונה תעסוקתית. בנוסף, אנו מעודדים את בוגרינו להמשך עשייה חברתית ומציעים מסלולי מעורבות חברתית פנים וחוץ ארגוניים כחלק מתפיסה קהילתית פרו-אקטיבית (=התנהגות יזמית, לחולל דברים ולא לחכות שדברים יקרו) בה אנו דוגלים. 

עדויות-10.png
עדויות-08.png
עדויות-09.png
bottom of page